WATCHES & CLOCKS / Table clock / Table clock 7939688
nr 793 9688
TABLE CLOCK
around 1900, marmor/mässing, height: 14, wear, damages.
omkring 1900, marmor/mässing, höjd: 14
Condition: slitage, skador
800
SEK 350
Monday November 26 2012
at 17:58:34
300 kr
200 kr
Mässing